Obrazki

Rozdanie nagród Lady Business Awards 2017

24 listopada 2017 podczas inauguracji działalności Lady Business Club Business Women Foundation poznaliśmy laureatki I edycji Plebiscytu Lady Business Awards. Honorową nagrodę za całokształt działalności biznesowej odebrała Jaga Hupało. Fundacja przyznała tytuł Lady Business również 6 wybitnym kobietom biznesu. Lady Business Awards 2017 to ogólnopolski plebiscyt dla kobiet biznesu, wyróżniający właścicielki firm obecnych na rynku od co najmniej 15 lat.

Na to prestiżowe wydarzenie mieliśmy okazję przygotować dwie ramki społecznościowe, kilka emotek i chmurki tekstowe. Zdjęcia wyszły rewelacyjnie a gadżety dostarczyły gościom sporo zabawy, promując nie tylko fan page klubu ale i przewodni hashtag #JestemLadyBusienss na chmurkach wykonanych w stylistyce komiksowej. Gratulujemy laureatkom i do zobaczenia za rok.

źródło: ladybusinessawards.pl

Charytatywny bieg firmowy

20 maja na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu odbył się Bieg Firmowy pracowników i klientów firmy Arkana. Dochód z akcji zasilił Fundację Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci. Uśmiechnięta drużyna Arkany zajęła 260 miejsce na 1000 drużyn. Na mecie oraz na stoisku firmowym oczywiście nie mogło zabraknąć naszej ramki społecznościowej promującej nie tylko fan page firmy ale i zdrowy, sportowy tryb życia oraz a może przede wszystkim uśmiech! Do kibicowania uczestnikom biegu posłużyły również wykonane przez nas emotki – nowość na naszym sklepie. Gratulujemy tak wspaniałej inicjatywy, uśmiechniętej i zgranej ekipy oraz wyników! Do zobaczenia za rok!