INSPIRACJE

Ramka dla PwC Polska na Katowice Business Run 2019

Ramka społecznościowa a la instagram przygotowana dla PwC Polska na Katowice Business Run 2019. Kilka słów na temat biegu od organizatorów:

“Poland Business Run pomaga spełniać marzenia osób z niepełnosprawnościami narządów ruchu. Bieg ma charakter sztafety – bierze w nim udział 5 zawodników – i odbywa się co roku jednocześnie w największych miastach Polski. Od pierwszej edycji udało się już zmienić życie 434 osób – finansując zakup protez, sprzętu medycznego oraz rehabilitację.
Inicjatywa ma na celu nie tylko wsparcie osób z niepełnosprawnościami narządów ruchu, ale też promocję aktywnego stylu życia i integrację społeczności lokalnej z biznesem.”

Ramka dla Arriva Polska

Samorząd województwa kujawsko-pomorskiego wraz z przewoźnikiem Arriva na czas trwania Pol’and’Rock Festival uruchomili specjalne pociągi dla mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego, którymi będzie można bezpośrednio dojechać na 25. Pol’and’Rock Festival i wrócić do domu. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy fotoramke która umilała pasażerom czas w podróży.

 

 

 

Ramki dla grupy Hotele Nadmorskie

“U podstaw utworzenia grupy Hotele Nadmorskie leży troska o zapewnienie wysokiego standardu usług hotelarskich wszystkim tym, którzy cenią sobie aktywny i ekskluzywny wypoczynek nad morzem i tak jak my – kochają polskie wybrzeże. Twórcy grupy Hotele Nadmorskie wyznaczyli sobie jasny cel – stworzenie miejsc, gdzie wyznacznikiem standardów jest nie tylko ilość gwiazdek, czy stylowe wnętrza, ale nastrój i satysfakcja gości” Dla każdego z Hoteli (Senator****, Unitral****, Lidia****) Wykonaliśmy dwustronną ramkę społecznościową która świetnie sprawdzi się jako gadżet do promocji.

Konferencja SM – i co z tego…?

25 Maja br. odbyła się Konferencja SM – i co z tego…? organizowana przez Fundację StwardnienieRozsiane.info Wśród zaproszonych Specjalistów znaleźli się, m.in.: neurolodzy, fizjoterapeuci, psycholodzy, ginekolog, pracownik socjalny i dietetyk.
Podczas konferencji uczestnicy mieli możliwość nie tylko  posłuchać ciekawych prelekcji, ale i wziąć udział w części warsztatowej oraz zadać pytania Ekspertom.
Fundacja przygotowała w związku z wydarzenim sporo niespodzianek, jedną z nich były nasze fotoramki wykonane specjalnie na tę okazję.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mail My Day 2019 – After Party

10 kwietnia w warszawskim Multikinie odbyła się największa konferencja o email marketingu w Polsce organizowana przez FreshMaila M@il My Day. Na afterparty po tym wydarzeniu przygotowaliśmy fotoramkę która dostarczyła gościom sporo zabawy.

gadżety na wydarzenia

 

gadżety na wydarzenia

gadżet na promocje eventu

11 Urodziny centrum handlowego Ferio Konin

Od poniedziałku, 6.05 do soboty 11.05 Centrum handlowe Ferio Konin z okazji swoich 11 urodzin wprowadziło konkurs z użyciem fotoramki oraz emotek społecznościowych. Aby wziąć udział w konkursie należy odwiedzić Ferio Konin, zrobić sobie zdjęcie lub nagrać film z życzeniami korzystając z fotoramki oraz emotek społecznościowych, oraz opublikować na Instagramie i dodać #100LatFerio. Więcej informacji na stronie www.feriokonin.pl i w punkcie obsługi promocji w centrum handlowym.

gadżety na eventy instaframe promocja firmy fotoramki

drukarnia internetowa łomianki

Drukarnia internetowa

Miło nam poinformować, że nasza kreatywna rodzinka powiększyła się to drukarnię internetową.

Drukarnia Łomianki to druk ulotek, wizytówek, plakatów, kartek pocztowych, ulotek składanych, kalendarzy, kart plastikowych, notesów klejonych, teczek, kopert, naklejek, kart menu, biletów, roll-upów, banerów, toreb reklamowych, winiet, dyplomów, folderów, magazynów, książek, katalogów reklamowych, gadżetów, foto ramek społecznościowych czyli tak zwanych instaframe i wielu więcej.

nasz oferta to przede wszystkim:

  • tani druk
  • szybka realizacja
  • darmowa dostawa
  • kreatywne projekty graficzne w naszym studiu www.dsnstudio.pl

Zapraszamy na stronę internetową drukarni łomianki: www.drukarnia-łomianki.pl

 

InstaMeet Emotions. Spacer pełen emocji

“Jak nietypowo i atrakcyjnie pokazać światu rodzinne miasto? To proste: oczami jego mieszkańców. Bo to właśnie oni znają je najlepiej i mogą pokazać w fotograficznym kadrze jego najbardziej i – o ile nie przede wszystkim – te mniej znane zakątki czy miejsca. A nie ma na to lepszego sposobu niż zorganizowanie wyjątkowego instameetu w równie niepowtarzalnym mieście, jakim jest Wrocław. Instameet Emotions skierowany do wszystkich miłośników Wrocławia to druga akcja pochodząca z niezapomnianego cyklu eventów zaprojektowanego przez agencję PowerEvents.” – źródło: www.powerevents.pl

Na ten wyjątkowy miejski spacer ulicami Wrocławia, stworzyliśmy indywidualną insta ramkę o grubości 1 cm i nieco zwiększonych wymiarach. To już trzecia nasza realizacja dla Power Events. Serdecznie polecamy tą agencję, wszystkim szukającym kreatywnych i wyjątkowych rozwiązań na eventy i akcje promocyjne.

Rozdanie nagród Lady Business Awards 2017

24 listopada 2017 podczas inauguracji działalności Lady Business Club Business Women Foundation poznaliśmy laureatki I edycji Plebiscytu Lady Business Awards. Honorową nagrodę za całokształt działalności biznesowej odebrała Jaga Hupało. Fundacja przyznała tytuł Lady Business również 6 wybitnym kobietom biznesu. Lady Business Awards 2017 to ogólnopolski plebiscyt dla kobiet biznesu, wyróżniający właścicielki firm obecnych na rynku od co najmniej 15 lat.

Na to prestiżowe wydarzenie mieliśmy okazję przygotować dwie ramki społecznościowe, kilka emotek i chmurki tekstowe. Zdjęcia wyszły rewelacyjnie a gadżety dostarczyły gościom sporo zabawy, promując nie tylko fan page klubu ale i przewodni hashtag #JestemLadyBusienss na chmurkach wykonanych w stylistyce komiksowej. Gratulujemy laureatkom i do zobaczenia za rok.

źródło: ladybusinessawards.pl